Повний календар першого кола УПЛ.

Відбулося жеребкування календаря української Прем’єр-ліги сезону-2021/22. В новому сезоні участь візьмуит 15 колективів.

Базовим днем першого туру є 25 липня. Динамо прийматиме Олімпік, а Шахтар – Інгулець. Бронзовий призер УПЛ Зоря також перший матч проведе вдома – проти Олександрії.

Класичне українське протистояння між Динамо та Шахтарем заплановане на 10 тур (2 жовтня). Вашій увазі повний календар першого кола УПЛ-2021/22:

1 тур

25 липня 2021 року

Динамо – Олімпік

Шахтар – Інгулець

Зоря – Олександрія

Верес – Колос

Ворскла – Дніпро-1

Десна – Чорноморець

Львів – Маріуполь

Металіст 1925 – Рух  

2 тур

31 липня 2021 року

Динамо – Верес

Львів – Шахтар

Інгулець – Зоря

Колос – Металіст 1925

Ворскла – Рух

Маріуполь – Десна

Чорноморець – Дніпро-1

Олімпік – Олександрія  

3 тур

7 серпня 2021 року

Зоря – Динамо

Шахтар – Олександрія

Олімпік – Колос

Ворскла – Львів

Десна – Інгулець

Дніпро-1 – Маріуполь

Рух – Верес

Металіст 1925 – Чорноморець  

4 тур

14 серпня 2021 року

Інгулець – Динамо

Шахтар – Металіст 1925

Зоря – Олімпік

Колос – Рух

Верес – Ворскла

Десна – Дніпро-1

Львів – Олександрія

Маріуполь – Чорноморець  

5 тур

21 серпня 2021 року

Динамо – Десна

Чорноморець – Шахтар

Маріуполь – Зоря

Колос – Олександрія

Ворскла – Металіст 1925

Дніпро-1 – Рух

Львів – Інгулець

Верес – Олімпік  

6 тур

28 серпня 2021 року

Динамо – Колос

Олімпік – Шахтар

Зоря – Ворскла

Десна – Верес

Металіст 1925 – Дніпро-1

Рух – Львів

Чорноморець – Олександрія

Інгулець – Маріуполь  

7 тур

11 вересня 2021 року

Металіст 1925 – Динамо

Шахтар – Дніпро-1

Рух – Зоря

Колос – Маріуполь

Ворскла – Десна

Верес – Львів

Олександрія – Інгулець

Олімпік – Чорноморець  

8 тур

18 вересня 2021 року

Динамо – Олександрія

Маріуполь – Шахтар

Зоря – Чорноморець

Інгулець – Колос

Ворскла – Олімпік

Десна – Рух

Дніпро-1 – Верес

Львів – Металіст 1925  

9 тур

25 вересня 2021 року

Рух – Динамо

Шахтар – Верес

Дніпро-1 – Зоря

Колос – Ворскла

Десна – Металіст 1925

Олімпік – Львів

Олександрія – Маріуполь

Чорноморець – Інгулець  

10 тур

2 жовтня 2021 року

Динамо – Шахтар

Зоря – Десна

Колос – Чорноморець

Ворскла – Інгулець

Львів – Дніпро-1

Верес – Олександрія

Маріуполь – Рух

Металіст 1925 – Олімпік  

11 тур

16 жовтня 2021 року

Львів – Динамо

Шахтар – Зоря

Дніпро-1 – Колос

Олександрія – Ворскла

Олімпік – Десна

Інгулець – Рух

Маріуполь – Металіст 1925

Чорноморець – Верес

12 тур

23 жовтня 2021 року

Динамо – Дніпро-1

Ворскла – Шахтар

Зоря – Колос

Десна – Олександрія

Чорноморець – Львів

Рух – Олімпік

Верес – Маріуполь

Металіст 1925 – Інгулець  

13 тур

30 жовтня 2021 року

Маріуполь – Динамо

Шахтар – Десна

Металіст 1925 – Зоря

Колос – Львів

Ворскла – Чорноморець

Дніпро-1 – Олімпік

Рух – Олександрія

Інгулець – Верес  

14 тур

6 листопада 2021 року

Динамо – Ворскла

Колос – Шахтар

Зоря – Верес

Львів – Десна

Інгулець – Дніпро-1

Олександрія – Металіст 1925

Чорноморець – Рух

Олімпік – Маріуполь  

15 тур

20 листопада 2021 року

Чорноморець – Динамо

Шахтар – Рух

Львів – Зоря

Десна – Колос

Ворскла – Маріуполь

Дніпро-1 – Олександрія

Олімпік – Інгулець

Верес – Металіст 1925

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити