На розгляд виконавчого комітету Української асоціації футболу 11 червня винесуть два питання:

затвердження статусу офіційних футбольних символів України — гасел "Слава Україні" і "Героям Слава" та затвердження малого і великого герба національних збірних України із зображенням карти України.

Голова Української асоціації футболу Андрій Павелко написав у Facebook: "Футбольні символи України, давно визнані усіма нашими вболівальникам і футбольною спільнотою загалом, мають бути захищені і увіковічені в футбольній традиції нашої держави. Тому виступив з ініціативою оперативно скликати онлайн засідання Виконкому УАФ.

Завтра на розгляд і голосування членів Виконкому УАФ запропонував винести кілька питань:

- про затвердження статусу офіційних футбольних символів України — гасел "Слава Україні" і "Героям Слава";

- про затвердження малого і великого герба національних збірних України (із зображенням карти України у її неподільних кордонах, які визнані ООН, з Кримом і тимчасово окупованими частинами Донецької і Луганської областей)".

Деталі: Павелко зазначив, що така позиція стане відповіддю на численні слова підтримки на адресу УАФ і збірної після презентації нової форми на Євро-2020.


Голова асоціації визнав, що привертаючи увагу до форми українських футболістів Росія сприяла тому, що "усі міжнародні ЗМІ і соціальні мережі рясніють написами: Glory to Ukraine! Glory to the heroes!".

Він також повідомив, що перемовини із УЄФА, на які він вилетів 10 червня, будуть продовжені 11 червня.

Передісторія:

10 червня стало відомо, що союз європейських футбольних асоціацій зажадав від збірної України по футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис "Героям слава".
Російський футбольний союз надіслав лист до УЄФА, де поскаржився на "політичний лозунг" на формі української збірної на чемпіонаті Європи.
В Україні, зокрема, в Офісі президента, вважають гасло на формі української збірної абсолютно слушним.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити