Директор телеканалів "Футбол" Олександр Денисов поділився своєю інформацією щодо зустрічі 25-го туру УПЛ, яка супроводжувалась аномальними ставками.

"Точно не треба у вчорашньому інциденті "вбивати" футболістів. За моєю інформацією, гравці у ситуації не винні. Насправді ці ставки, що з'явилися на матч Минай – Шахтар, ініційовані не футболістами, а людьми, що поблизу клубу або мають до нього відношення. Така інформація підтверджується.

Там ставки були і по 300 тисяч доларів, і по 500. На це зреагували букмекерські контори. Ставки були припинені на цю гру. Питання: чому це сталося з Минаєм саме наприкінці сезону? З'явилася інформація про те, що дві останні гри Минай зіллє, щоб пограти на контору. У Миная є заборгованість по зарплатах. Цим футболістам довелося вийти, тому що у них немає виходу. Їм погрожували, що вони не отримають обіцяних грошей.

За іронією долі, Минай програв Шахтарю (0:4). Здається, що ніби ставка зіграла... Але далі потрібно розбиратися. Минай вчора грав дуже добре. Намагався дати бій Шахтарю, але солідно поступився. Тепер цим буде займатися КДК", – резюмував Денисов в ефірі програми Денисов Time.

Зауважимо, УАФ вже заявила, що розгляне справу щодо аномальних ставок на поєдинок з Шахтарем. Минай у зустрічі поступився з рахунком 0:4 та офіційно вилетів з УПЛ.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити