Журналіст "ТаТоТаке" Михайло Співаковський поділився інформацією щодо затримки поєдинку 25-го туру УПЛ між Минаєм і Шахтарем та аномальних ставок на нього.

"За день до матчу у турецькій букмекерській конторі на тотал більше 3,5 в матчі Минай – Шахтар було поставлено 100 тисяч доларів. Це аномально для УПЛ. Ця інформація була донесена в УАФ, про ситуацію знали Баранка, Костюченко, про неї знали всередині Миная. Людина з клубу мені підтвердила, що Севідов зайшов у роздягальню і сказав гравцям: "Така ситуація, хлопці, вам трендець".

Футболісти сказали, що в цьому не братимуть участі. Як мені повідомило джерело в Минаї, на поле вийшли ті, хто бився на сто відсотків. Дивно, що Баранка і Костюченко не вжили жодних заходів. Вони могли не допустити на стадіон букмекерського скаута, який веде трансляцію матчу. Якби він не потрапив на стадіон, то лінію зняли б. А так ставка зіграла.

За моїми джерелами, ми цю інформацію ще перевіримо, наразі називаються чотири організатори цього матчу. Саме чотири людини. Прізвище одного з них досить відоме – Володимир Козленко. Людина, яка займалася подібними справами в Говерлі і Сумах.

Щодо Севідова, то він прийшов і сказав команді: "Якщо ви вийдете на поле, то вас знищать при будь-яких розкладах". Це начебто було. Тому роль Севідова невідома, мені принаймні. Ще три організатори матчу – це люди з Дніпра і Харкова. Ці люди через своїх підставних персонажів ставили суми на цю гру", – зізнався Співаковський в ефірі ТаТоТаке.

Зауважимо, зустріч проти Шахтаря розпочалась із понад 30-хвилинним запізненням Невихід Миная на матч з Шахтарем: зустріч офіційно розпочалася з понад 30-хвилинним запізненням . Минай поступився з рахунком 0:4 та офіційно вилетів з УПЛ.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити