Колишній форвард Шахтаря, Дніпра та низки інших клубів Євген Селезньов розповів, як президент турецького Акхісара не відпустив його до Галатасарая.

"Тричі не пустили в Галатасарай. Два останні рази це взагалі жесть була. Я сидів у роздягальні, плакав. Мені дзвонить Фатіх Терім і каже, що у них Ліга чемпіонів, що я буду в першій 11-ці. А у них група – Шальке – Конопа, Локомотив – Смол. Всі вболівальники Галатасарая чекали, всі писали мені. І мені президент говорить, що я ні за які гроші не піду туди.

Я не знаю, навіщо він так зробив. За мене, 33-річного, мільйон давали. Я не розумію, сів у роздягальні і заплакав. Я йшов до цього всю кар'єру в Туреччині. Після Суперкубка, коли я один обіграв... Ну, не один, обіграла команда, але мені дали найкращого гравця матчу. Я привіз другий трофей у це місто. Я йому кажу: "Я зробив все, що можна, для цього клубу. Це, напевно, перший і останній трофей у вашій кар'єрі в цьому клубі. Будь ласка, відпустіть". Ні", – поділився Селезньов у інтерв'ю Брутальному футболу.

Нагадаємо, Євген виступав за Акхісар з 2018 по 2019 роки, допомігши скромному клубу виграти Кубок Туреччини, після чого перебрався у Малагу. Останнім клубом нападника став Колос з Ковалівки, який після скандалу виключив Селезньова із заявки на друге коло УПЛ.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити