Донецький Шахтар здобув впевнену перемогу над Минаєм (4: 0) і завоював срібло чемпіонату України. «Гірники» забезпечили собі участь у кваліфікації ЛЧ, а закарпатці залишають УПЛ.

Поєдинок, що почався із затримкою в 35 хвилин, прокоментував наставник Шахтаря Луїш Каштру.

- Містер Каштру, що з вашим контрактом? В інтернеті є чутки про те, що Шахтар вже домовився з Роберто Де Дзербі.

- Нічого з цього приводу коментувати не буду. Мене цікавить насамперед те, що, якщо я піду з цього клубу, майбутнє у Шахтаря є. Фундамент принаймні побудований. Якщо ми подивимося на все те, що ми зробили ...

Сьогодні, наприклад, грали Судаков, Маркос Антоніо, Тете, В'юнник. Середній вік хлопців був 19,8 року. Шахтар крім перемоги дотримується свого проекту. Не перемагаючи, ми б не дісталися до 1/8 фіналу Ліги Європи, пройшовши при цьому «Інтер» в Лізі чемпіонів. Тільки перемагаючи і проводячи хороші матчі, ми змогли взяти верх над Реалом.

Все, що говорять навколо, мене мінімально цікавить. Я щасливий тим, що зробив в Шахтарі. У минулому сезоні ми стали чемпіонами з рекордним відривом від Динамо в 23 очка, відмінно провели Лігу чемпіонів, випередивши Динамо (Загреб), але залишившись позаду Аталанти і Манчестер Сіті. 1/8 фіналу Ліги Європи і прохід в Лігу чемпіонів з другого місця. Відмінна компанія в Лізі чемпіонів - Реал, Інтер, як я і сказав ...

З великою кількістю молодих хлопців: зміна поколінь в команді - це все непросто. Багато випадків COVID-19, багато інфікованих гравців, багато травм. Проте навіть так ми вижили. Задоволений своєю роботою і задоволений тими футболістами, які у мене були протягом цих двох сезонів. Задоволений тим, що хлопці зробили. Незважаючи на те, що в футболі ми не завжди досягаємо наших цілей, якщо говорити глобально, середнє, що ми зробили за ці два сезони - це добре.

Не забуваючи проект молодих гравців Шахтаря - він виконаний. Майбутнє у Шахтаря є. Я сподіваюся, що все буде дуже щасливі в Шахтарі і зможуть продовжувати працювати за тим же проектом, який ідеалізував наш пане президенте. І він буде дуже успішним.

- Як вплинула на команду затримка початку матчу?

- Таке діє завжди, тому що трохи втрачається концентрація. Це було видно, особливо в першому таймі. Нам потрібно було скорегувати деякі ситуації в перерві, і це вдалося. Команда знову сконцентрувалася, налаштувалася. Дуже дивно проводити дві розминки, чекати, поки гра почнеться. Але, на щастя, нашої головної мети - перемогти, щоб бути на другому місці, ми домоглися, і я щасливий завдяки цьому факту.

- Сьогодні суперником була остання команда ліги. Чому не грали з перших хвилин молоді Вітао, Мудрик, Фернандо, Судаков, але вийшли Дентіньо і Хочолава, які не є основними?

- Молоді футболісти, які почали в стартовому складі: Трубін, Додо, Корнієнко, Тете і Соломон. В команді, де є п'ять молодих гравців, тобто практично 50 відсотків, ми щасливі тому, чого ми добилися. І зараз, коли ви думаєте, що п'ять молодих гравців - мало, мене це радує. Тому що це все-таки визнання роботи, яка велася останні роки.

Ми закінчили матч з Трубіним, Додо, Корнієнком, Судаковим, Маркосом Антоніо, Тете, Фернандо і В'юнником. Фантастична робота молодих гравців і більш вікових хлопців. Чи не почали так, тому що порахували, що це буде краще рішення для стартового складу. Так як ми боролися з Зорею за друге місце, зараз дуже важливо, що ми зайняли його.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити