Захисник "Зорі" Віталій Вернидуб прокоментував перемогу над "Дніпром-1" (1: 0) в 25-му турі УПЛ.

- Звичайно ми знали, що сьогодні (5 травня - прим.) день народження нашого клубу. Тому була подвійна мотивація. Тим більше не було вирішено питання з приводу третього місця, нам потрібно було закрити це питання якомога швидше. Щасливі, що це зробили. Тим більше в грі проти сильної команди, яка продемонструвала у другій частині чемпіонату, що вона серйозний конкурент. Думаю, в наступному сезоні вона буде боротися за найвищі цілі. Нам вдалося нав'язати гру, яка була бойова, хороша. Може було мало конструктиву, але сьогодні (5 травня - прим.) був важливий результат. Ми щасливі, що знову веземо бронзу в Луганськ. Сподіваюся, що це нам послужить кроком, щоб надалі замахнутися на щось більше.

- Якщо порівнювати з матчем за бронзу минулого сезону, цей матч трохи поступається?

- Думаю що так. Там була ситуація, яка складалася не на нашу користь. Ми 1:0 програвали, нам довелося перевертати. Хомченовський тоді витягнув нашу команду за вуха. Та гра була за напруженням серйозніше. Але краще не доводити до таких матчів і вирішувати все заздалегідь.

- Стримана реакція на бронзу.

- Важко - коли немає уболівальників це все змащується. Ці порожні трибуни ... Не ті емоції. Так, бронза - це добре. Потрібно сісти, проаналізувати. У нас були хороші моменти в цьому чемпіонаті, були погані. Ми почали з двох поразок. Багато журналістів, експерти нас мотивували. Відкрию секрет, що на самому початку чемпіонату на одному з відомих сайтів був викладений матеріал, де експерти розклали турнірну таблицю на їхню думку, якою вона буде в кінці чемпіонату. Там було кілька експертів, які прогнозували нам 5-6 місце. Говорили, що у нас є проблеми в команді, що у нас буде складний графік. Але ми довели собі в першу чергу, і їм, що ми змогли добитися результату, - сказав Вернидуб

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити