Екс-арбітр ФІФА Лопес Ньєто згадав гучну історію осені 1995 року, коли він судив матч групи Ліги чемпіонів "Динамо" - "Панатінаїкос".

Той поєдинок завершився перемогою киян з рахунком 1:0, але після матчу спалахнув грандіозний скандал, так як Ньєто в своєму рапорті вказав, що київський клуб хотів його підкупити, а історія з шубами, яку намагалися подарувати кияни суддівській бригаді, стала номінальною.

"Мене зустріли директори клубу, показали місто і запропонували сходити в сауну.

Звичайно, сауна, яку вони мені запропонували, була інша. Ми пройшли в кімнату, і коли я приймав душ, вони постукали в кімнату і передали посилку. Потім задзвонив телефон, і помічник сказав: "Антоніо, вони принесли мені шубу".

Хоча найгірше було ще попереду. Ми пішли пообідати з цими панами, і на двох мерседесах поїхали в якийсь ліс. Це було свого роду село. "Це штаб київського Динамо", - сміючись, сказали вони.

Там навіть прапорів або вказівників не було. А тут раптом звідкись з'явилися дівчата в дуже провокаційних нарядах.

Потім в кімнаті, вони хотіли зі мною поговорити і дали мені папір, на якому було написано: "Антоніо, перемога "Динамо". 30 000 доларів для вас" - згадав Лопес Ньєто.

Нагадаємо, що вся ця історія закінчилася тим, що УЄФА негайно зняв "Динамо" з поточного розіграшу Ліги чемпіонів і відсторонив на наступні два сезони від єврокубків, а Василя Бабійчука та Ігоря Суркіса довічно усунув від футболу.

Втім, після титанічних зусиль української сторони, коли в справу включився і перший президент України Леонід Кравчук, навесні наступного року УЄФА обнулив дворічну дискваліфікацію "Динамо", а також помилував Суркіса і Бабійчука.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити