Глава Асоціації футболістів України Олег Печерний розповів 1927.kiev.ua про хід справи Олега Гусєва проти колишнього одноклубника Владислава Ващука.

— Я є заявником у цій справі по відстоюванню інтересів Олега Гусєва. Сама справа знаходиться в Офісі Генерального прокурора України під особистим контролем Ірини Венедіктової. Заочно, Владиславу Ващуку вже була оголошена підозра. Він намагається прикриватися своїми високопоставленими друзями, але це йому не допоможе і, в найближчий місяць, йому буде оголошено підозру та справу передадуть до суду. Ми впевнені, що цей аферист понесе заслужену відповідальність. Владислав грав на хорошому рівні, є заслуженим майстром спорту, але виявився шахраєм.

— Хто є друзями Владислава Ващука, які його «прикривають»?

— Секретів тут немає. Головний друг Владислава - Андрій Павелко. Нехай пан Андрій відійде в сторону і займається своїми кримінальними справами, а не підтримує свого кума Владислава Ващука.

Спочатку Ващук говорив, щоб брав гроші, потім змінив свою позицію на протилежну. Він дає неправдиві покази. Закликаю Владислава Ващука одуматися і віддати Олегу Гусєву позичені ним 50 тисяч доларів.

Так як справа вже Офісі Генерального прокурора України, Владислав не зможе бігати від слідства і понесе покарання через суд. Не хотілося б, щоб його відправили до в'язниці, але ми змушені йти на такий крок.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити