В Аргентині опублікували неофіційні результати медкомісії з розслідування смерті легендарного гравця збірної Аргентини Дієго Марадони

.Лікарі підтвердили, що причиною смерті Марадони була хвороба серця. Дієго помер 25 листопада між 04:00 і 6:00, під час сну. З'ясувалося, що медики, які прибули на виклик в будинок ексфутболіста, намагалися його реанімувати протягом 45 хвилин, хоча його тіло вже було холодним. Смерть Марадони констатували о 13:15. Відзначимо, що одна з медсестер заявляла, що Дієго прокидався і вставав вранці.

У звіті говориться, що через вживання наркотиків Марадона хворів дилатаційною кардіоміопатією з погіршенням систолічної функції лівого шлуночка. Однак його лікарі, судячи з усього, не знали про захворювання ексфутболіста. Крім того, у Дієго були серцева і ниркова недостатність, а також цироз, які викликають затримку в організмі натрію і води. Відсутність дієти сприяло збільшенню споживання натрію, і це могло стати причиною декомпенсації і набряку легенів, що і призвело до смерті Марадони.

Раніше судова служба Аргентини збільшила кількість підслідних, додавши до справи ще трьох осіб. У справу було внесено психолог Карлос Діас, який лікував Дієго за кілька місяців до його смерті, і два медпрацівника – Дахіана Хізел Мадрид і Рікардо Альмірон. Вони звинувачуються в халатності. Аналогічне звинувачення раніше отримав психіатр Агустіна Косачов. Повідомлялося, що доктор Леопольдо Луке, який був лікарем Марадони, звинувачується в підробці підписів легендарного аргентинця на деяких важливих документах.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити