Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський розповів про подію в поїзді Ужгород - Київ, коли 4 гравці «Колоса» в нетверезому вигляді влаштували безлади.

«У« Колосі »провели внутрішнє розслідування цієї ситуації. Мені відомо, як це виглядає зі слів очевидців. Це позиція «Колоса».

Кілька футболістів «Колоса», щоб не їхати з Ужгорода 12 годин після матчу, враховуючи дводенний вихідний, купили квитки за свій рахунок і поїхали на поїзді Ужгород - Київ. Хлопці після матчу купили по 2-3 пляшки пивка. За 5 хвилин до відправлення зайшли свій вагон, але двері в їх купе була закрита. Виходить звідти дівчина, мабуть, переодягалася. Може бути, навіть пролунав якийсь обмін однією-двома фразами між ними. Дівчина пішла до себе в купе, хлопці - до себе. Поставили пиво, почали розмовляти, пили пиво. Можливо, вели себе шумно. Можливо, навіть хтось зробив їм зауваження.

Хтось із футболістів ліг спати раніше, хтось пізніше, хтось трохи засидівся. О 2 годині ночі всі спали. Вночі пиво дало про себе знати. Володимир Лисенко встає і йде в туалет. Повертаючись звідти, він помиляється купе. Він смикає двері, а вона не відкривається. Він стукає, а з купе доноситься жіночий голос: «Що ви взагалі витворяє, що ви чіпляєтеся?».

Виходить Мілько і вказує Лисенко на їх купе. Жіночі голоси продовжують негодувати. Через кілька хвилин в купе футболістів «Колоса» заходить дівчина з сусіднього купе з телефоном в руках і каже: «Хто з вас Лисенко?». Лисенко відповідає: «Я», і говорить по телефону. Виявляється, одна з дівчат - дружина колишнього українського футболіста, нині тренера. Називати його прізвище я не буду, він не давав мені таких повноважень. Він і ці гравці «Колоса» грали приблизно в один час. Ось цей коуч ставить запитання: «Що відбувається взагалі? Що ви там влаштовуєте? ». Йому відповідають, що нічого не влаштовували - їхали, поговорили, попили, помилився дверима. Домовилися, що все буде нормально.

Але дівчата все одно викликали охорону поїзда. Охорона попросила спокійно доїхати до Києва, сказала, що дівчата йдуть спати. Вранці люди виходять з вагона, а там стоїть наряд поліції. Футболістам кажуть: «У бік, до нас». Сказали, що їх викликали через безлад у вагоні. Опитали пасажирів вагону. Ті сказали: «Ну, чуваки їхали собі. Шуміли, але нічого не було, двері не зламали». У провідниці теж не було претензій. Свідків, які б стверджували, що щось було - не було. Охорона теж нічого не підтвердила. Пасажири кажуть, що ніхто не буянив, ніяких претензій немає.

Але стоїть конкретна людина в піджаку, депутат. Не хочу навішувати ярлики, але, як я розумію, знайомий, покровитель ще однієї жінки, яка їхала в поїзді. Він сказав, що це так не залишить.

Руслан Костишин подзвонив тому самому футболістові - чоловікові однієї з дам - ​​і запитав: «Ти з дружиною спілкувався? Що було?". Він відповів: «Їхали, щось там шуміли, але докучань і перегинів за великим рахунком не було», - сказав Співаковський.

 

P.S. Якби ця версія була озвучена відразу після того, як подія набула розголосу - то, можливо, хтось і повірив би втакий розвиток подій. А так все виглядає як намагання відмазати дебоширів.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити