Своєю думкою щодо створення так званої Суперліги з «Рейтингом Букмекерів» поділився колишній захисник збірної України Артем Федецький:

Для організаторів Суперліги фінансовий план, можливо, і хороший, — сказав Федецький, — однак для всього європейського футболу цей намір суперечить спортивним принципам. Створення цієї Суперліги по-суті знищує футбол, який призначений для глядачів, а не тільки для того, щоб багаті наживалися. Я б назвав це футбольним злочином.

Вважаю правильним, якщо УЄФА не дозволить гравцям виступати за свої національні команди на найближчому Євро. А самі європейські асоціації жорстко покарають клуби, які плюють на всі закони.

Є графік клубних матчів, збірних, але виявляється деяким це нецікаво, – продовжує Артем. Футбол прогресує, є закони, які повинні дотримуватися, і якщо вносяться якісь нововведення, хоча створення Суперліги цим не назвеш, повинен бути як мінімум діалог з УЄФА, з місцевими федераціями, щоб всіх все влаштувало, а не просто робити так, як захотілося групі людей.

У світі ж не просто так піднявся шум. Важко сказати, як буде далі розгортатися ця справа, але видно, що переважна більшість світової спільноти проти цієї ідеї. Того ж Моуріньо звільнили, коли він не захотів виводити «Тоттенхем» на тренування через рішення клубного керівництва вступити до Суперліги, вболівальники «Ліверпуля» протестують, багато гравців незадоволені таким рішенням, тому, вважаю, що це рано чи пізно повинно закінчитися.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити