Угорське видання Blikk опублікувало інформацію про те, що "Ференцварош" вже готується до можливого відходу Сергія Реброва і навіть почав шукати йому заміну.

Клуб з Будапешта провів переговори з "відомими тренерами з Італії, Німеччини та Росії", які могли б підтримувати клуб на тому рівні, на якому він знаходиться зараз. "Ференцварош" рано стартує в кваліфікації Ліги чемпіонів, тому заміну Реброву потрібно шукати вже зараз, щоб новий тренер встиг підготувати команду до єврокубків.

Представники "Ференцвароша" запевняють, що у Реброва є ще рік контракту з клубом, тому він не буде нікуди йти. Тим більше, що українець отримує не тільки дуже високу зарплату за місцевими мірками (1,5 млн євро за неофіційною інформацією), а й бонус за вихід в Лігу чемпіонів близько 2,5 мільйонів євро.

Проте, за відомостями джерела, у Реброва є досить багато привабливих пропозицій, в тому числі і такі, з якими "Ференцварош" просто не зможе конкурувати і змушений буде відпустити українського тренера. Саме тому угорський клуб вже думає про те, ким замінити Реброва.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити