Головний тренер «Агробізнесу» Олександр Чижевський прокоментував поразку «Динамо» (0: 3) в Кубку України.

«Хочу привітати« Динамо »з перемогою. Зрозуміло, що клас на голову вище, ніж наших футболістів. Це гранд українського футболу. Ми десь намагалися грати в футбол. Клас є клас - від цього нікуди не дінешся.

У нас були кадрові проблеми. Потрібно поміняти регламент. Одна команда грає 4 гри, і через перебір жовтих 6 осіб (5 - прим.) не можуть виступити в такому матчі, а інша - грає одну зустріч і повним складом.

Хотілося б вийти тим складом, яким ми зіграли з «Шахтарем» - 60% було. Але отримали ігрову практику інші футболісти.

Якщо 3: 0, футболісти не змогли показати гру, на яку здатні. Розумію, що це «Динамо», але такі елементарні помилки. Я підкреслював, що кияни йдуть 2-м темпом і багато м'ячів забивають. У Луческу ще в «Шахтарі» Срна віддавав багато результативних передач.

Деякі футболісти не виконали цю установку, і нам забили двічі другим темпом. Будемо готуватися до Першої ліги і робити підсумки.

Підкреслив у розмові з гравцями в роздягальні, що вони зрозуміли, що таке прем'єр-ліга, і що перша - швидше думають, працюють з м'ячем. Як команда, яка ставить за мету вийти в УПЛ, ми повинні рухатися до того ж », - сказав Чижевський.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити