Колишній воротар збірної України Юрій Вірт поділився своїми думками напередодні півфінального кубкового матчу "Агробізнесу" і "Динамо".

- У парі Агробізнес - Динамо підопічні Мірчі Луческу - однозначні фаворити протистояння?
- Думаю так. Кияни зараз набрали хороший хід. Не можу сказати, що легко, але досить впевнено вони обіграли Шахтар і тепер перебувають на відстані однієї перемоги від золотих медалей. Тепер у них всі думки про Кубок України. Агробізнесу буде не солодко. Вважаю, що у Динамо не буде недооцінки, а акцент при розборі гри суперника Мірча Луческу, напевно зробить на матчі першолігового колективу проти Шахтаря на чвертьфінальній стадії.

- Крім бажання і самовіддачі, чим ще може взяти Агробізнес?
- У Олександра Чижевського є істотні кадрові проблеми. Відразу п'ять основних футболістів пропустять зустріч з Динамо. Проте, я впевнений, що Агробізнес НЕ буде згоден з роллю аутсайдера. Звичайно, першоліговий колектив буде діяти від оборони, а по-іншому буде нереально перемогти. Команда постарається нав'язати опонентові боротьбу. Не думаю, що Агробізнес буде тягнути час до серії пенальті, він спробують знайти свій шанс в контргру.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити