Керівництво "Колоса" виступило із заявою, щодо матеріалу, який був опублікований на Obozrevatel.сom про протиправну поведінку футболістів команди.

"19 квітня на сайті Obozrevatel.сom опублікована стаття під назвою "Футболісти "Колоса" устроили дебош в поезде", яка була швидко підхоплена та поширена іншими електронними ЗМІ.

Впадає в очі рівень професійного підходу працівника даного інтернет-порталу (Марія Шевчук), яка для об’єктивного висвітлення інформації не спромоглася звернутися до Клубу за коментарями, але не оминула дорікнути про відсутність реакції з нашого боку.

Офіційно заявляємо, що жодних звернень, в тому числі від правоохоронних органів, журналістів, ЗМІ, Укрзалізниці чи інших учасників даної ситуації на момент виходу вищезазначеної статті до нас не надходило.

Крім того, автором статті були використані та розповсюджені зображення і персональні дані інших футболістів, які жодного відношення до даної ситуації не мають.

Вважаємо, що такий підхід професійного журналіста до висвітлення настільки резонансної інформації є недопустимим і у зв’язку з цим не маємо наміру коментувати дану ситуацію постфактум.

При цьому, ФК "Колос" засуджує будь-яку протиправну та аморальну поведінку незважаючи на особистості та виступає проти подібних дій.

В той же час, ми переконані, що "відновлення справедливості" шляхом породження іншої несправедливості є також аморальним.

Також, користуючись нагодою хочемо вибачиться перед своїми вболівальниками за те, що ті змушені спостерігати за подібними ситуаціям", - сказано в повідомленні.

І жодного слова по суті справи))

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити