Колос ще 4 квітня зіграв у нульову нічию на виїзді проти Минаю в УПЛ. Футболісти з Ковалівки вирішили гучно відсвяткувати мирову у потягу.

Одна з постраждалих дівчат розповіла про те, що трапилося: "Коли ми сіли в поїзд, побачили, що в сусідньому купе п'яні хлопці. Попросили провідницю попередити іх, щоб вони постаралися поводитися тихіше - вони з самого початку почали стукати нам в стіну. Мабуть, хотіли познайомитися. Але ми ні з ким не знайомимося. Троє з нас - заміжні, мають дітей. Та й поверталися ми не з розважальної прогулянки. Ми пояснили провідниці, що повертаємося з похорону - і хотіли б трохи відпочити. Я тоді ще попросила ї номер - про всяк випадок, щоб, якшо щось трапиться, можна було покликати на допомогу. Вона спочатку говорила: підійдете до мене - покличу охорону поїзду. Але я наполягла - і номер вона дала. Як виявилося згодом "щастя". Вони кричали там, веселились, мат-перемат. Заснути було неможливо. Потім вони стукали, стукали, стукали. А близько другої ночі один з них просто виламав наші двері. Дві дівчинки, які були на нижній полиці, намагалися її утримати, а я дзвонила провідниці".

"Викликаний начальник поїзду довго стукав у їхні двері, вони відмовлялися відкривати, матюкали його. Хтось із них кричав "Я тобі зараз *бало розіб'ю". Потім таки відкрили. Начальник поїзду з ними про щось говорив - не чула, що конкретно він їм казав. Але стало тихіше. Правда, ненадовго. Як тільки він пішов - почалося все по новій" "Той, який виламав двері, був в одних трусах. А його товариш, який потім довго ходив і розповідав, що щось забув, що хоче поговорити, вибачитися, якого охорона відтискувала, не давала до нас підходити - той одягнений був у футболку і труси. Він говорив: "Дівчатка, вибачте - Ви ж бачите, що він неадекватний?" Але ж вони разом пили, значить, і відповідальність за те, що трапилося - загальна. До того ж, якщо люди знають, що на їхнього друга алкоголь так впливає - навіщо вони йому наливали?" "Вони спочатку сміялися. Коли побачили поліцію - трохи напружилися. Один з наших нічних сусідів почав нас ображати, мовляв, ми самі винні, мовляв, спровокували іх. Як спровокували? Тим, що двері замкнули з самого початку? Тим, що до ранку око не зімкнули - і в такому стані повинні були їхати до чоловіків і дітей, на роботу? Вони нам тоді говорили, що хочуть до дружин і дітей. Так чому ж було не подумати про дружин і дітей раніше? Тоді я і ще одна з дівчаток написали заяви, нас опитала поліція. I знаєте - поліцейські не зробили нічого. Бачачи, що ці хлопці до нестями п'яні, ім не зробили тест на алкоголь, не затримали до з'ясування обставин - просто відпустили"
 
 "Я очікувала, що якщо вже поліція приїхала, то вони щось зроблять. Вони не зробили нічого. Взяли пояснення - і всіх відпустили. Вважаю, що це злив. Можливо, ім хтось дав таке завдання. А, може, в клубі вже знали і попросили".
 
Ось такий інцедент. І тут виникає слушне питання. А де було керівництво і тренери команди? Полетіли літаком? Їхали в іншому поїзді? Чи спали в ср.ку п'яні в іншому купе? І, взагалі, як можна було так підставитися після історії з Селезньовим? Чи той встиг споїти пів команди за кілька місяців?
 

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити