Флорентін Перес наголосив, що якщо гравцям з його змагань не дозволять виступати на чемпіонаті світу 2022 року в Катарі, вони організують та проведуть свій власний чемпіонат світу.

Слова Переса наводить Sports Illustrated.

Одна із загроз проведенню Суперліги полягає в тому, що футболісти, які грають за клуби з майбутньої Суперліги, не зможуть представляти свої міжнародні команди на чемпіонаті світу або інших відповідних міжнародних змаганнях.

Однак Перес готовий подбати про те, щоб це не було проблемою. Голова Суперліги і президент “Реала” заявив, що готовий створити свій власний чемпіонат світу з футболу.

“Якщо гравцям, які беруть участь в Європейській Суперлізі, заборонять грати на чемпіонаті світу 2022 року в Катарі, ми створимо свій власний турнір на чемпіонат світу. Це не стане проблемою”, — вважає Перес.

Оголошення про створення Суперліги струсунуло весь футбольний світ. Дванадцять клубів оголосили про створення нового європейського турніру в середині тижня під назвою Суперліга. У змаганні мають взяти участь, як мінімум 12 клубів-засновників і можливо інші клуби, які повинні будуть щорічно проходити відбір.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити