Відомий український тренер Йожеф Сабо скептично висловився з приводу створення європейської Суперліги.

«Президент УЄФА Олександр Чеферін попередив про санкції цим клубам, якщо вони створять Суперлігу. Безумовно, це великий удар по європейському футболу. Відбувся розкол, поділ на багатих і бідних. Ми, багаті, граємо, а ви, бідні, постійте в сторонці. Ми живемо в світі з рівними умовами.

Це неправильно так ділити світової футбол. Виходить, тим, хто слабший, доведеться варитися у власному соку, без матчів проти грандів. Пропаде ефект, завдяки якому були сенсації, коли клуби слабший обігравали грандів. За це ми і любимо футбол, коли малобюджетні клуби підносять сюрпризи, обігруючи фаворитів. Залишається багато питань.

Якщо керувати Суперлігою буде президент «Реала» Флорентіно Перес, то може вийти ситуація, як з матчем Швейцарія - Україна в Лізі націй, коли УЄФА прийняв рішення на користь швейцарської збірної після скасування нашого матчу. Точно так же тепер можуть прийматися рішення на користь «Королівського клубу».

Судді теж напевно будуть розуміти, «хто замовляє музику». Так що ситуація неоднозначна і поки що малозрозуміла. Зрозуміло, що наших грандів «Динамо» і «Шахтар» туди не покличуть, бо вони не такі багаті, як «Реал» і «Челсі».

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити