Президент УЄФА Александер Чеферін неодноразово говорив про свої дружні стосунки з власником Ювентуса Андреа Аньєллі, але щось пішло не так.

"Не хочу багато говорити про Аньєллі. Для мене, напевно, це найбільше розчарування з усіх випадків. Я ніколи не бачив людини, яка так багато брехала би. І так наполегливо! Неймовірно.

У суботу, коли з'явилися чутки, він сказав мені: "не переживай, нічого не відбувається". Далі він сказав: "подзвоню через годину". І вимкнув телефон. На наступний день ми чуємо це оголошення.

Я багато чого бачив, але такого не бачив ніколи. Очевидно, жадібність – настільки сильне почуття, що у деяких осіб зникли людські цінності. Але ми інші – і залишимося іншими. Завжди добре дізнаватися, хто є хто.

У п'ятницю вони одноголосно підтримали реформи – очевидно, вже підписавши інші папери. Вудворд, Аньєллі, Газідіс, Флорентіно Перес – всі вони. Не знаю, чи потрібно мені пояснювати, що я про них думаю чи ні", – цитує Чеферіна Marca. Нагадаємо, Андреа Аньєллі був головою асоціації європейських клубів. Функціонер покинув цю посаду напередодні після оголошення про створення нов

ого турніру.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити