Нещодавно з'явилася інформація, що півзахисник "Легії" Бартош Сліш цікавить київське "Динамо".

Цей 22-річний поляк виступає на позиції центрального півзахисника, але цілком готовий виконувати функцію опорника. Контракт Сліша розрахований до 31 грудня 2024 року, тож можна не очікувати, що варшавський клуб буде якимось чином знижувати ціну. Інша справа - що зараз "Динамо" дружить з "Легією" і здає туди гравців в оренду, тож спільну мову український та польський клуби цілком здатні знайти. Авторитетний портал Transfermarkt зараз оцінює вартість Сліша на рівні 1,5 млн євро, але доволі сумнівно, що у Варшаві погодяться відпустити його за ці доволі невеликі гроші. Так чи інакше, є шанс взяти Бартоша в оренду із правом викупу, щоб він отримав можливість проявити себе вже у складі киян.

Сліш почав виступати на дорослому рівні у складі команди РОВ (Рибнік), де провів 27 матчів (3 голи + 1 асист). Команда з Рибніка виступала у другому за силою дивізіоні польського футболу, тож із часом Бартош в якості вільного агента перейшов у "Заглембе", яке було в Екстракласі. Однак, там вирішили поки надати молодому таланту ігрову практику і відправили його у власну резервну команду, котра тоді виступала аж у третьому дивізіоні. Сумарно там і в юнацькій команді "Заглембе" Сліш награв все ті ж 27 матчів, але результативними діями не відзначався. Врешті "Заглембе" повернуло його в основу, де потенційний новачок "Динамо" проявив себе в усій красі. 51 матч, 2 голи та 4 асисти - це показники, котрі змусили рухатися місцевого гегемона, варшавську "Легію", котра рік тому заплатила за нього 1,84 млн євро. Тепер ви розумієте, чому Сліша не продадуть за 1,5 млн?

У складі тутешнього гранда Бартош за рік провів 39 матчів, що свідчить про його беззаперечно основну роль у команді. Він грав у кваліфікації Ліги чемпіонів та Ліги Європи і загалом за "Легію" зумів забити 3 голи та віддати 2 результативні передачі. Вже віддавна Сліш почав викликатися у збірні Польщі різного віку, в тому числі U-18, U-19, U-20 та молодіжну команду. Наш сьогоднішній герой вважається повноцінним кандидатом до національної збірної Польщі, але ця сторінка у нього ще попереду. Нещодавно Мірча Луческу казав, що варто брати лише тих легіонерів, які на голову сильніші за місцевих гравців. Чи відповідає Сліш цьому твердженню? Якщо чесно, то виникають запитання.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити