Головний тренер «Агробізнесу» Олександр Чижевський поділився думкою про майбутній матч з «Динамо» в півфіналі Кубка України, а також про кадрові проблеми в команді.

«На жаль, крім Сергія Петрова, який уже давно перебуває в лазареті «Агробізнеса «не зможуть допомогти дискваліфіковані Олег Мозіль, Артур Думанюк, Руслан Черненко та Роман Дідик. Це дуже серйозні втрати і, швидше за все, в заявці на матч ми змушені будемо обмежитися тільки 16 футболістами.

Оскільки Волочиськ знаходиться від Тернополя на відстані якихось 50 кілометрів, то нема потреби для найкращої підготовки приїжджати до місця поєдинку завчасно. Тому і не планували проведення в Тернополі передматчевого тренування.

Звичайно, всі вважають фаворитом «Динамо», але це нас не лякає. Адже і на попередніх етапах кубкового турніру шанси наших суперників - «Ворскли» і, особливо, «Шахтаря» також розцінювалися вище. Ми на це намагаємося не звертати уваги й просто пишемо історію. Раніше «Агробізнес» так близько до Кубка не підбирався.

Через карантинних пересторог буде дозволено заповнити 25 відсотків місць на трибунах, які розраховані на 15 150 глядачів. Маю велику надію, що підтримкою уболівальників ми будемо забезпечені, і це стане вагомою допомогою, щоб дати бій гранду українського футболу », - сказав Чижевський.

Нагадаємо, що матч 1/2 фіналу Кубка України «Агробізнес» - «Динамо» відбудеться 21 квітня. Початок - о 16:00.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити