Відразу 12 футболістів «Маріуполя», орендованих у «Шахтаря», не зможуть допомогти команді в черговому календарному поєдинку чемпіонату УПЛ з «гірниками».

Правий захисник «Маріуполя» Кирило Меліченко розповів, з яким настроєм готуються «городяни» до протистояння з чемпіонами.

«Докладемо максимум зусиль, щоб дати бій «Шахтарю». Більшість тих футболістів «Маріуполя», які будуть мати можливість зіграти з «гірниками», є вихованцями «Шахтаря» і захочуть довести, що в свій час даремно відмовилися від їх послуг.

Втім, я не буду оригінальним, навіть якщо б «Маріуполь» виступав у найсильнішому складі, то все одно «Шахтар» був би фаворитом. Однак саме в таких поєдинках ти переконуєшся, чого стоїш насправді, які вади потрібно усунути у першу чергу. Про те, що «Шахтар» вийде на поле з неналежним настроєм, не може бути й мови. «Гірники» не мають права на помилку, адже для них ще не все втрачено в суперництві з «Динамо» за золоті медалі. Тим більше, що очне протистояння наших грандів ще попереду.

Mи ж зі свого боку постараємося зіграти з «Шахтарем» через не можу, продемонструвати свої кращі якості, а набутий досвід нам обов'язково стане в нагоді ще в нинішньому сезоні», — вважає Меліченко.

«Маріуполь» посідає дев'яте місце в УПЛ, набравши 21 очко.

Матч 21-го туру УПЛ «Маріуполь» — «Шахтар» відбудеться в суботу, 10 квітня, на НСК «Олімпійський» в Києві. Початок о 14:00.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити