Чотири роки своєї кар'єри віддав «Металісту» один із найбільш технічних українських футболістів Олександр Рикун, який поділився своєю думкою щодо відродження харківського клубу.

- Олександре, які думки вас відвідали після того, як ви дізналися, що Олександр Ярославський планує відродити «Металіст»?

- Якщо чесно, то я чекав цього. Знаючи, як Олександр Владиленович ставився до «Металісту», я вірив, що рано чи пізно він повернеться в футбол. Вважаю, в Харкові, та й у всій Україні, будуть раді цьому поверненню.

- Як показує практика, в Харкові футбол дуже люблять, враховуючи відвідування матчів першолігового «Металіста 1 925» і второголігового «Металу».

- Харківського вболівальника не обдуриш (посміхається). Ще коли я виступав за «Металіст», то відвідуваність була трохи не найвищою в Прем'єр-лізі. Наприклад, подивитися на «Метал» люди ходили і на інших стадіонах, але побачити на центральній арені Харкова майже 9 000 глядачів на рядовому матчі другої ліги було дуже приємно. Тут, звичайно, багато що залежить від гри і результатів самої команди. Це, можна сказати, був перший поштовх до повернення в Харків великого футболу.

- Що вам більш за все запам'яталося під час кар'єри в «Металісті»?

- Підхід до футболу керівників клубу в особі Олександра Ярославського і Євгенія Краснікова, а також робота з Мироном Маркевичем. Все було на професійному рівні.

- Вам подобався стиль гри, який свого часу показував Металіст?

- Коли я спочатку перейшов в «Металіст» на правах оренди, то мені одразу сподобався технічний футбол у виконанні команди. Мені була до душі така гра. Потім я підписав повноцінний контракт, почали приїжджати класні гравці, плюс, знову ж таки, чудова підтримка уболівальників нікого не залишала байдужим. Все працювало як годинниковий механізм, тому і результати у «Металіста» були стабільними. Шкода, що команді не вистачило, можливо, одного-двох сезонів, щоб стати чемпіоном, оскільки з приходом нового керівництва, клуб різко почав падати вниз. Раніше ж і рівень чемпіонату був на порядок вище. Зараз тільки «Динамо» і «Шахтар» на висоті. Правда, потрібно відзначити і Зорю, яка поза рідного дому не тільки тримається на плаву, а й постійно перебуває вгорі турнірної таблиці.

- Яке на вас враження справив Ярославський?

- З ним завжди було приємно спілкуватися. Незважаючи на свою завантаженість Олександр Владиленович практично кожен день приїжджав до нас на базу. Тоді «Металіст» був справжньою родиною. Таких би президентів побільше українського чемпіонату, тоді б наш футбол був би на зовсім іншому рівні.

Повторюся, я вірю, що все вийде, і ми знову побачимо той «Металіст», на матчах якого завжди буде багато вболівальників.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити