Півзахисник «Руху» Валерій Федорчук в коментарі клубному медіацентру розповів про підготовку команди до матчу з «Минаєм»:

- Від нас всі вже чекають перемоги. Для нас важлива кожна гра, а, з огляду на ситуацію, в якій ми знаходимося, то цей матч втричі важливіший. До протистояння з «Миаєм» повинні поставитися дуже відповідально. Не можу сказати, що це ключовий матч, адже попереду ще багато ігор. Втім, ми граємо вдома проти прямого конкурента за збереження прописки в елітному футбольному дивізіоні України. Прекрасно розуміємо всю ситуацію. Ніхто рук не опускає. Всі готуються в бойовому настрої.

Перш за все, нас цікавить своя гра. Є моменти, над якими потрібно краще працювати і вдосконалювати їх. Після поразок робимо висновки. Команду суперника повинні правильно розібрати і використовувати їх слабкі сторони.

Не дуже радує той факт, що в останніх матчах ми не забивали. Попередні наші суперники - це команди з верхньої шістки, але у нас були хороші моменти, щоб забити. Десь підводить майстерність. Скажу відверто: все від психології. У нас багато молодих хлопців. Помітно, що вони моментами скуті, не можуть розслабитися і дуже прагнуть забити. Іноді потрібно просто віддати пас, зіграти на досвіді.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити