Як повідомили відразу два інсайдера з Казахстану, Володимир Мазяр у вихідні може покинути пост головного тренера ФК Акжайик з Уральська.

Наставнику не пробачать навіть нічию на своєму полі проти Кизил-Жара. Український фахівець прийняв команду взимку. Для нього це другий захід в Акжайик. Він уже тренував клуб в 2017 році, почав досить не погано, але потім була низка програшів і підозри в договірних матчах. Після такого керівництво клубу прийняло рішення звільнити його.

За три тури у команди одна перемога при двох поразках. В крайньому матчі вони поступалися Ордабаси, пропустивши на 90 + 2 і 90 + 7 хвилинах. Після матчу президент команди, що перемогла дуже яскраво святкував тріумф в роздягальні.

43-річний Мазяр почав кар'єру тренера в 2013 році. Три роки працював у Стали з Кам'янського. В Україні також працював з Вересом, Рухом, Полісся Гірник-Спортом, а останнім його місцем роботи був ФК Львів з УПЛ.

В якості гравця змінив більше 15 клубів. У 1999 році був на контракті з Динамо. За першу команду «біло-синіх» так і не зіграв. За Динамо-2 забив 1 гол в 15 матчах.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити