Син українських мігрантів Едуардо Ігнатов запалює в юнацькій команді Падови, але на нього вже «облизуються» дорослі італійські гранди.

Едуардо народився в 2006 році, почав займатися футболом вже в п'ять років. 14-річний українець вже в наступному році може випробувати свої сили в італійській Серії В, якщо його, звичайно, не перехопить Інтер.

Зараз Падова лідирує в Серії С і швидше за все, підніметься на рівень вище в італійській ієрархії за підсумками сезону, тому Ігнатов чекає закінчення турніру з нетерпінням. Як заявили його батьки в інтерв'ю для «Футбол24», юнаком уже зацікавився міланський Інтер.

А вся справа в тому, що Едуардо виявився надзвичайно швидким гравцем з відмінним дриблінгом, який може зіграти на будь-якій позиції в атаці. За словами самого Ігнатова, він виходить на поле на постійній основі і є одним з кращих бомбардирів своєї команди.
Італійські скаути порівнюють Едуардо зі швидкісними і технічними Лаутаро Мартінесом і Лоренцо Інсіньє, які теж робили перші серйозні кроки в футболі в юному віці.

14-річному українцю вже запропонувала професійний контракт компанія Adidas, а сам він планує незабаром покинути «рідне гніздо» в Падові і перебратися в Мілан, адже у Інтера на підлітка серйозні плани.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити