Наставник «Маріуполя» Остап Маркевич прокоментував перемогу 4: 3 в матчі УПЛ проти «Інгульця»:

- По гарячих слідах важко давати конструктивний аналіз, так як було дуже багато подій. Гра вийшла насичена моментами. Нам потрібно було реалізовувати ту перевагу, яка у нас була. «Інгулець» - хороша бойова команда. Але я вважаю, що у нас була перевага. Реалізуй ми моменти в першому таймі, нам було б легше. Маючи перевагу в два м'ячі, нам не слід було пропускати ті необов'язкові м'ячі. Але проти нас грала гарна команда, яка також прагнула до перемоги. І ми знали, що для «Інгульця» сьогоднішній матч мав велике значення.

Я радий, що за рахунку 2: 2 хлопці продовжили грати в свій футбол, і ми добилися заслуженої перемоги. Ми опинилися в дуже непростій ситуації і ця перемога для нас дуже важлива.

- Сьогодні День народження Вашого клубу. До того ж Ви перервали тривалу безвиграшну серію. Можливо, Вам варто затримати в фартовому для «Маріуполя» Харкові?
- Я дуже надіюсь на це. Поле на стадіоні імені В.С.Бойко згодом має стати таким же як і в Харкові. Але йому потрібен час. Інакше ми його просто зіпсуємо. Плюс погодні умови в цьому році не сприяють росту трави. Подивимося, як буде. Нашому полю ще потрібен час. На такому газоні, який був сьогодні в Харкові, грати одне задоволення.

- Сікан в цьому сезоні на поле більше не з'явиться, або Ви все-таки на нього розраховуєте?
- Знаючи характер Дані, думаю, до кінця сезону він не висидить. Є надія, що він з'явиться на полі в цьому чемпіонаті. Він - справжній боєць і воїн! Він рветься на поле і хоче грати. Вже знайшов спеціальну маску. Сподіваємося, що він зіграє.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити