В Чернігові на полі стадіону ім. Юрія Гагаріна «Десна» приймала «Дніпро-1» і несподівано поступилася з рахунком 0 : 2.

Українська Прем'єр-ліга. 19 тур.

«Десна» - «Дніпро-1» - 0 : 2

Гол: Чуже (45 + 1), 90+4.

Поєдинок видався дуже цікавим і видовищним, у ньому було чимало цікавих атак, загалом гра проходила, як кажуть, від воріт до воріт.

Однак трохи наполегливішими виявилися підопічні хорватського тренера Ігора Йовічевіча з "Дніпра-1". Героєм зустрічі став ховатський легіонер дніпровців Маріо Чуже, який на 1-ій доданій хвилині до першого тайму скористався хорошою передачею від одноклубника, розібрався з опонентами у штрафному майданчику господарів і вивів "Дніпро-1" уперед.

Крапку в матчі поставив теж хорват Маріо Чуже, який майсетрно зіграв на добиванні. Це сталося після того, як Ігнатенко добре виконав штрафний удар, а воротар "Десни" Литовка" відбив м'яч.

Чернігівці вперше з 6-го грудня провели домашній матч на стадіоні імені Юрія Гагаріна у Чернігові.