28-й тур бельгійської першості завершувало українське дербі - Гент приймав Брюгге. У стартових складах своїх команд на поле вийшли відразу три наших співвітчизника.

За господарыв виступали Роман Яремчук і Роман Безус, за гостей - Едуард Соболь.

На 22-й хвилині Роман Яремчук упустив стовідсоткову можливість вивести Гент вперед. Після флангової передачі український форвард, здавалося, напевно пробивав з лінії воротарського, проте м'яч пройшов вище воріт.

У першому таймі, команди так і не відкрили рахунок. Відразу після перерви в складі Брюгге на лаву запасних сіл Едуард Соболь, а його партнери видали відмінний відрізок, тричі розписавшись у воротах «буйволів». Дубль на рахунку Баса Доста, ще один м'яч забив Шарль де Кетеларе.

На 68-й хвилині Роман Безус міг скоротити відставання в рахунку, але його хльосткий удар в ближній кут відбив воротар гостей. Відразу після цього наставник гостей замінив українця.

Крапку в протистоянні поставив Даніель Перес - 4: 0. Роман Яремчук дограв зустріч до кінця, але результативними діями не відзначився.

Брюгге набрав 70 очок і лідирує в турнірній таблиці, на 19 пунктів випереджаючи Антверпен. Гент з 40 пунктами перебуває на 11-му рядку.