Голова Асоціації футболістів України Олег Печерний повідомив, що у головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу і Міккель Дуелунда натягнуті відносини.

«Член Асоціації футболістів України Міккель Дуелунд звернувся до нас за декількома пунктами свого контракту з« Динамо ». З цими питаннями я подзвонив президенту київського клубу Суркісу Ігорю Михайловичу. Це було тиждень тому. Серед інших - ставлення тренера команди Мірчі Луческу до Міккеля - йому просто не дають грати в футбол, не дають шансу. За всіма показниками, тестами, Дуелунд - один з кращих в команді. Збори показали, що виглядає дуже пристойно. У нас з Ігорем Міхайовічем відбулася телефонна розмова, і він сказав, що всі питання за контрактом владнає, а Міккелю дадуть шанс. Після цього Дуелунд вийшов на 20 хвилин з «Минаєм», зіграв добре, потім потрапив в запас на «Вільярреал» і при непоказній грі команди все одно залишився на лавці, хоча міг підсилити гру, додати гостроти і креативу, нестандартних рішень. Дуелунд - точно не гірший футболістів основи.
Після цієї гри Міккель готувався до «Зорі» з усіма. За п'ять хвилин до відправки на матч з «Зорею», коли Дуелунд був уже з сумкою в руках, йому повідомили, що він не відправляється на матч. Це вкрай нетактовне звернення. Луческу завдав моральної шкоди молодому гравцеві, який за показниками є одним з кращих в команді.

Вимагаю у Мірчі Луческу вибачитися перед Міккелем і пояснити свою позицію по відношенню до нього, як до футболіста. У Міккеля діючий контракт з «Динамо», над ним не потрібно знущатися. Це футболіст, який виглядає гідно. Він готовий грати, проявляти себе в команді, посилювати її, а саме з боку Мірчі Луческу є якась особиста неприязнь, відчувається упереджене ставлення. Такого бути не повинно, тим більше в клубі рівня київського «Динамо».

Нагадаємо, «Зоря» зіграє з «Динамо» завтра в рамках 18-го туру УПЛ.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити