Сьогодні Харківська обласна рада виступила за аудит майна ФК "Металіст" з метою передати його у власність міста.

Всі ці кроки робляться з метою підтримати ініціативу Олександра Ярославського відродити легендарний харківський клуб, який є правонаступником харківського "Металіста", заснованого майже сто років тому. Найбільших успіхів в новітній історії "жовто-сині" досягли під керівництвом Мирона Маркевича.

- Мирон Богданович, як ви сприйняли новину про те, що Олександр Ярославський планує відродити "Металіст"?

- Я радий, що, нарешті, прозвучали слова про відродження славного клубу. Упевнений, що за "Металістом" скучили не тільки в Харкові. Це була хороша, сильна команда. Після того, як Ярославський пішов, конкурентоспроможного "Металіста" не стало, а незабаром клуб і зовсім зник з футбольної карти країни. Повторюся, приємно чути, що Олександр Ярославський взявся за справу.

- Крім Ярославського, відродити "Металіст" не зможе ніхто?

- Я в цьому не сумніваюсь. Ярославський - людина слова. Плюс, я так зрозумів, і харківська влада готова підключитися до цього процесу. Ці всі моменти обнадіюють.

- Після його заяви про відродження "Металіста", ви з ним спілкувалися?

- 8 березня він привітав мою дружину зі святом, а я - його дружину. На футбольні теми ми не розмовляли.

- За час роботи в "Металісті" з 2005-го по 2014 рік, ви, як тренер, в чомусь були обмежені?

- Ні. Тому я, напевно, так довго і пропрацював в цьому клубі (посміхається). У ті роки ми не жирували, але те, що говорилося, робилося, і це було дуже важливо як для футболістів, так і для головного тренера.

- У пікові роки харківської команди, її можна було ставити врівень з "Динамо" і "Шахтарем"?

- Безумовно. Тоді "Металіст" був сильнішим "Динамо" і нарівні протистояв "Шахтареві". Яскравих матчів вистачало. Упевнений, якби Ярославський не пішов, "Металіст" став би чемпіоном країни. Але, на жаль, деяким людям швидко вдалося зруйнувати те, що будувалося роками.

- Ви говорили, що ще хочете попрацювати тренером в великому клубі...

- Якщо навіть мені і надійде пропозиція від "Металіста", то потрібно сідати і розмовляти про те, як це все бачить бос клубу, керівник. Минуло багато часу з тих славних пір, все потрібно починати по суті з нуля. На даному етапі немає сенсу про це говорити.

- В 2025 році ФК "Металіст" відсвяткує своє 100-річчя. На ваш погляд, на той час ми побачимо команду серед кращих клубів України?

- Все залежить від того, як все буде розвиватися. По-перше, потрібні футболісти, щоб команда могла вирішувати серйозні завдання. Необхідно вирішити цілий комплекс проблем: повернути назву клубу, базу, школу. Ще є дуже багато питань. Але я знаю Олександра Ярославського. Якщо він щось сказав, то доведе цю справу до кінця.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити