Буряк: Динамо забило Славії з триметрового офсайду PDF Друк e-mail

Екс-тренер «Динамо» Леонід Буряк поділився думкою про гру «Динамо» проти «Славії» в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА (1:1).

«Якщо відштовхуватися від стратегії двоматчевого протистояння, то «Динамо» зуміло здобути в Чехії хороший результат. Однак гра киян залишає бажати кращого. У «біло-синіх» було багато браку».

«Я думаю, тільки Олександр Хацкевич знає, чому так багато браку в діях його підопічних. Він уже давно, цей брак... Хоча «Динамо» серйозно форсувало підготовку».

«Гол киян? «Динамо» забило гол з триметрового офсайду. Просто суддя не побачив атаку киян і помилився».

«Пенальті «Славії»? Там був чистий пенальті плюс фол останньої надії. Добре ще, що арбітр не вилучив Кендзьору. Зауважу, що в цьому поєдинку ми побачили два різних тайми в плані суддівства. До перерви воно було не найкращим і справедливим по відношенню до «Динамо», а в другому таймі - сприятливим для киян. Якби тільки не цей пенальті... ».

«Сподіваюся, вдома динамівці покажуть більш переконливий футбол, додадуть в організації гри і у видовищності, адже на очах своїх уболівальників, на НСК «Олімпійський» потрібно дати не тільки результат, але і футбольний спектакль».

© 2018 УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ (історія та статистика)