Бабич: До матчу з Бордо підійдемо в оптимальних кондиціях PDF Друк e-mail

 

Картинки по запросу бабич мариуполь

 

Наставник Маріуполя Олександр Бабич поділився враженнями від майбутнього поєдинку "приазовців" проти Бордо.

"Футболісти ще не до кінця відновилися. Але ми над цим працюємо. Сьогодні ввечері у нас була кріосауна. Впевнений, що до матчу з Бордо ми підійдемо в оптимальних кондиціях.

З середи ми вже починаємо безпосередньо готуватися до Ліги Європи. Ми вже подивилися гри Бордо. З завтрашнього дня почнемо на "теоріях" розбирати гру жирондинців і акцентувати увагу на сильних і слабких сторонах.

Часу небагато, але постараємося тактично хлопців підготувати і об'ємно розповісти про Бордо. Суперник цікавий. Але у нас вже певний досвід є. Думаю, з Бордо буде більше красивого футболу.

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

У Франції чемпіонат розпочнеться лише в найближчі вихідні. Тому, можливо, у нас буде більше ігрового тонусу. Команда відіграла дві гри в Лізі Європи з Вентспілсом. Жирондинці грають за схемою 4-3-3. Також можу відзначити, що наш суперник дуже небезпечний при стандартах.

В другому таймі матчу проти Юргордена і у додатковий час підтримка було просто топ – стадіон гнав нас вперед, підтримував. Сподіваюся, в четвер прийде ще більше людей, які будуть вболівати за нас. Ну а ми постараємося продемонструвати хорошу гру", – цитує Бабича прес-служба Маріуполя.

 
© 2018 УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ (історія та статистика)