Результат пошуку зображень за запитом "упл ю-21"

«ДИНАМО» — «ШАХТАР» — 2:1

Зібравши під своєю орудою дуже яскраву компанію (старші за віком  Бущан та Калітвінцев, гравці ротації з першої команди Шапаренко, Русин, Алібеков, нещодавні тріумфатори Євро-2018 U-19 та ЧС-2018 в особі Піваріча), Юрій Мороз нарешті помстився Валерію Кривенцову за всі невдачі минулого сезону. Забивши перший гол, Євген Смирний під кінець матчу просив заміну, не дочекався і забив ще раз, переможний!

«ЗОРЯ» «ЧОРНОМОРЕЦЬ» 2:1

Скориставшись невдачею гірників, луганці піднялися на третю сходинку завдяки кращій різниці м’ячів. Переможний (на 48-й) на рахунку Семена Вовченка, котрий лише по перерві вийшов на заміну. В одеситів у другому матчі поспіль забиває Михайло Плохотнюк, та його команда знову програє.

«АРСЕНАЛ» — «МАРІУПОЛЬ» — 2:0

Після першого «нульового» тайму у другому 18-річний канонір Даниїл Сухоручко виконав соло: підібрав м’яча, пройшов і влучно пробив з-за меж карного майданчика. Спека більше допекла гостям, у них сталося вилучення (за грубість), і на 90-й кияни забили ще раз в контратаці.

«КАРПАТИ» «ОЛІМПІК» 3:2

Проваливши початок завдання (виграти стартові чотири домашні поєдинки), львів’яни ось уже у другому турі поспіль долають суперників. Цього разу все розпочалося напрочуд вдало, до 9-ї хвилини Войтович із Дімою забили по голу, та вже через півгодини олімпійці наздогнали конкурента. Врятував карпатців пенальті, успішно реалізований капітаном Толочком по перерві.

«ДЕСНА» «ОЛЕКСАНДРІЯ» 0:4

Бронзові в минулому сезоні підопічні Андрія Купцова не втрачають поки що очок і в новому. Цього разу був битий дебютант, жорстко, на його полі. Щоправда, особливо над новачком не знущався ніхто: четверо гравців поділили голи порівну. Варто відзначити, що за рахунку 1:0 матч було перервано через зливу з блискавками, після 10-хмилинної перерви гості забили ще тричі.

«ВОРСКЛА» «ЛЬВІВ» 0:3

Матч відбувався на львівському стадіоні СКІФ, й тамтешня команда дуже негостинно повелася із номінальними господарями. Хоча за рахунку 1:0 захисник полтавців Мазур міг зрівняти рахунок, та виконаний ним пенальті взяв воротар Друзь. Після чого леви забили ще двічі.