Картинки по запросу перша лига

 

 * Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня ФК "Кобра" Харків виключений зі складу учасників змагань ПФЛ, а результати матчів анульовані.

 БОМБАРДИРИ

Гравці Голи(з пен) Команда
Станіслав Куліш 10 (3) Дніпро-1
Денис Кожанов 9 (5) Волинь
Ігор Кирієнко 8 Авангард
Єгор Демченко 8 (2) Авангард
Олег Синиця 8 (2) Металіст-1925

 

1 КОЛО

 

1 ТУР

20.07.2018

Прикарпаття - Балкани  0 : 1

21.07.2018

Інгулець - Авангард  2 : 4

Колос - Кобра  4 : 0

Миколаїв -  Оболонь-Бровар  0 : 0

Рух  -  Дніпро-1  1 : 3

Гірник-Спорт  - Суми  1 : 2

22.07.2018

Зірка - Волинь  0 : 2

Металіст 1925 - Агробізнес  2 : 0

 

2 ТУР

28.07.2018

Інгулець  - Прикарпаття  0 : 1

Волинь - Металіст 1925  2 : 0

Суми - Зірка  3 : 1

Дніпро-1 - Гірник-Спорт  6 : 0

Кобра - Миколаїв 0 : 2

Балкани - Колос  0 : 0

29.07.2018
Оболонь-Бровар - Рух  0 : 0

Авангард - Агробізнес  0 : 0

 

3 ТУР

03.08.2018

Прикарпаття - Авангард  0 : 1

04.08.2018

Колос - Інгулець 0 : 0

Гірник-Спорт - Оболонь-Бровар 2 : 1

Зірка - Дніпро-1 0 : 2

Агробізнес - Волинь 0 : 2

Рух - Кобра 2 : 1

05.08.2018

Миколаїв - Балкани  2 : 1

Металіст 1925 - Суми  4 : 1

 

4 ТУР

10.08.2018

Прикарпаття - Колос  0 : 1

Суми - Агробізнес  1 : 1

Авангард - Волинь  0 : 1

11.08.2018

Інгулець - Миколаїв  2 : 0

Кобра - Гірник-Спорт -:+

Балкани - Рух  2 : 1

Дніпро-1 - Металіст 1925  0 : 2

12.08.2018

Оболонь-Бровар - Зірка  1 : 0

 

5 ТУР

 

17.08.2018

Миколаїв - Прикарпаття  1 : 0

18.08.2018

Зірка - Кобра +:-

Колос - Авангард  2 : 2 

Гірник-Спорт - Балкани  1 : 0 

Агробізнес - Дніпро-1  0 : 1 

Волинь - Суми  3 : 0 

Рух - Інгулець  0 : 1 

Металіст 1925 - Оболонь-Бровар  0 : 1 

 

6 ТУР

 

26.08.2018

Інгулець - Гірник-Спорт  4 : 2 

Прикарпаття - Рух  1 : 0 

Колос - Миколаїв  2 : 0 

Дніпро-1 - Волинь  5 : 0 

Балкани - Зірка  3 : 0 

Авангард - Суми  6 : 0 

27.08.2018

Оболонь-Бровар - Агробізнес  1 : 0 

 

7 ТУР

 

31.08.2018

Суми - Дніпро-1 0 : 4 

01.09.2018

Миколаїв - Авангард  0 : 0 

Рух - Колос  0 : 2 

Гірник-Спорт - Прикарпаття  2 : 2 

Зірка - Інгулець  2 : 0 

02.09.2018

Волинь - Оболонь-Бровар  2 : 4 

Металіст1925 - Балкани  3 : 0 

 

8 ТУР

08.09.2018

Інгулець - Металіст 1925  1 : 0 

Колос - Гірник-Спорт 5 : 2 

 Миколаїв - Рух 4 : 1 

 Оболон-Бровар - Суми  0 : 2 

 Балкани - Агробізнес  0 : 0 

09.09.2018

 Прикарпаття - Зірка  7 : 1 

 Авангард - Дніпро-1  1 : 2 

 

9 ТУР

15.09.2018

 Рух - Авангард  3 : 3 

 Гірник-Спорт - Миколаїв 0 : 1 

 Дніпро-1 - Оболонь-Бровар  1 : 3 

 Зірка - Колос  0 : 2 

 Металіст 1925 - Прикарпаття  2 : 0 

16.09.2018

 Агробізнес - Інгулець  1 : 2 

 Волинь - Балкани  4 : 2 

 

10 ТУР

21.09.2018

 Балкани - Суми 1 : 1 

 Миколаїв - Зірка  3 : 1 

22.09.2018

 Колос - Металіст 1925 0 : 0 

23.09.2018

 Рух - Гірник-Спорт  0 : 0 

 Оболонь-Бровар - Авангард 0 : 1 

 Інгулець - Волинь  1 : 1 

 Прикарпаття - Агробізнес  1 : 0 

 

11 ТУР

30.09.2018

 Гірник-Спорт - Авангард  1 : 1 

 Зірка - Рух  0 : 2 

 Металіст 1925 - Миколаїв  1 : 0 

 Агробізнес - Колос  0 : 3 

 Суми - Інгулець  0 : 1 

 Дніпро-1 - Балкани  3 : 0 

01.10.2018

 Волинь - Прикарпаття  1 : 0 

 

12 ТУР

06.10.2018

 Колос - Волинь  1 : 1 

 Миколаїв - Агробізнес  1 : 1 

 Рух - Металіст 1925  1 : 1 

 Гірник-Спорт - Зірка  1 : 0 

 Балкани - Оболонь-Бровар  1 : 1 

07.10.2018

 Інгулець - Дніпро-1  1 : 2 

 Прикарпаття - Суми  1 : 1 

  

13 ТУР

12.10.2018

Суми - Колос  0 : 6  

13.10.2018

Зірка - Авангард  1 : 5  

Металіст - Гірник-Спорт  2 : 1  

Агробізнес - Рух  1 : 1  

Волинь - Миколаїв  1 : 0  

Дніпро-1 - Прикарпаття  2 : 1  

14.10.2018

Оболонь-Бровар - Інгулець  1 : 1  

 

14 ТУР

19.10.2018

Миколаїв - Суми  1 : 1  

20.10.2018

Авангард - Балкани  1 : 2  

Колос - Дніпро-1  1 : 1  

Рух - Волинь  1 : 3  

Гірник-Спорт - Агробізнес  1 : 1  

Зірка - Металіст1915  0 : 3  

21.10.2018

Прикарпаття - Оболонь-Бровар  0 : 1  

 

15 ТУР

26.10.2018

Дніпро-1 - Миколаїв  4 : 0  

27.10.2018

Балкани - Інгулець  1 : 2  

 Суми - Рух  0 : 1  

Агробізнес - Зірка  5 : 0  

Волинь - Гірник-Спорт  5 : 3  

Металіст1925 - Авангард  1 : 0  

28.10.2018

Оболонь-Бровар - Колос  1 : 1  

 

 

2 КОЛО

 

16 ТУР

03.11.2018

 Суми - Гірник-Спорт  2 : 2  

Агробізнес - Металіст1925  0 : 2  

 Балкани - Прикарпаття  3 : 2  

 Авангард - Інгулець  3 : 1  

 Волинь - Зірка  3 : 1  

04.11.2018

 Оболонь-Бровар - Миколаїв  2 : 1  

 Дніпро-1 - Рух  3 : 0  

 

17 ТУР

10.11.2018

 Агробізнес - Авангард  0 : 1  

 Колос - Балкани  0 : 0  

 Зірка - Суми  3 : 3  

 Металіст1925 - Волинь  1 : 0  

11.11.2018

 Гірник-Спорт - Дніпро-1  0 : 3  

 Прикарпаття - Інгулець  4 : 0  

 Рух - Оболонь-Бровар  0 : 3  

 

18 ТУР

17.11.2018

 Суми - Металіст 1925  1 : 3  

 Авангард - Прикарпаття  3 : 1  

 Дніпро-1 - Зірка  4 : 0  

 Волинь - Агробізнес  0 : 0  

18.11.2018

 Інгулець - Колос  0 : 1  

 Оболонь-Бровар - Гірник-Спорт  1 : 0  

09.05.2019

 Балкани - Миколаїв

 

19 ТУР

24.03.2019

 Колос - Прикарпаття

 Агробізнес - Суми

 Волинь - Авангард

 Миколаїв - Інгулець

 Рух - Балкани

 Металіст 1925 - Дніпро-1

 Зірка - Оболонь-Бровар

 

20 ТУР

31.03.2019

 Прикарпаття - Миколаїв

 Авангард - Колос

 Балкани - Гірник-Спорт

 Дніпро-1 - Агробізнес

 Суми - Волинь

 Інгулець - Рух

 Оболонь-Бровар - Металіст 1925

 

21 ТУР

06.04.2019

 Гірник-Спорт - Інгулець

 Рух - Прикарпаття

 Миколаїв - Колос

 Волинь - Дніпро-1

 Зірка - Балкани

 Суми - Авангард

 Агробізнес - Оболонь-Бровар

 

22 ТУР

13.04.2019

 Дніпро-1 - Суми

 Авангард - Миколаїв

 Колос - Рух

 Прикарпаття - Гірник-Спорт

 Інгулець - Зірка

 Оболонь-Бровар - Волинь

 Балкани - Металіст 1925

 

23 ТУР

17.04.2019

 Металіст 1925 - Інгулець

 Гірник-Спорт - Колос

 Рух - Миколаїв

 Суми - Оболон-Бровар

 Агробізнес - Балкани

 Зірка - Прикарпаття

 Дніпро-1 - Авангард

 

24 ТУР

21.04.2019

 Авангард - Рух

 Миколаїв - Гірник-Спорт

 Оболонь-Бровар - Дніпро-1

 Колос - Зірка

 Прикарпаття - Металіст 1925

 Інгулець - Агробізнес

 Балкани - Волинь

 

25 ТУР

26.04.2019

 Волинь - Інгулець

 Агробізнес - Прикарпаття

 Металіст 1925 - Колос

 Зірка - Миколаїв

 Гірник-Спорт - Рух

 Суми - Балкани

 Оболонь-Бровар - Авангард

 

26 ТУР

01.05.2019

 Авангард - Гірник-Спорт

 Рух - Зірка

 Миколаїв - Металіст 1925

 Колос - Агробізнес

 Прикарпаття - Волинь

 Інгулець - Суми

 Балкани - Дніпро-1

 

27 ТУР

05.05.2019

 Дніпро-1 - Інгулець

 Суми - Прикарпаття

 Волинь - Колос

 Агробізнес - Миколаїв

 Металіст 1925 - Рух

 Зірка - Гірник-Спорт

 Оболонь-Бровар - Балкани

 

28 ТУР

11.05.2019

 Авангард - Зірка

 Гірник-Спорт - Металіст

 Рух - Агробізнес

 Миколаїв - Волинь

 Колос - Суми

 Прикарпаття - Дніпро-1

 Інгулець - Оболонь-Бровар

 

29 ТУР

19.05.2019

 Оболонь-Бровар - Прикарпаття

 Дніпро-1 - Колос

 Суми - Миколаїв

 Волинь - Рух

 Агробізнес - Гірник-Спорт

 Металіст 1925 - Зірка

 Балкани - Авангард

 

30 ТУР

25.05.2019

 Авангард - Металіст 1925

 Зірка - Агробізнес

 Гірник-Спорт - Волинь

 Рух - Суми

 Миколаїв - Дніпро-1

 Колос - Оболонь-Бровар

 Інгулець - Балкани