Картинки по запросу фк буковина

 

Склад "Буковини" поповнили нові гравці. Контракти з чернівецьким клубом підписали півзахисники Євген Заїченко, Руслан Луцик та нападник Андрій Понєдєльнік.

Євген Заїченко – півзахисник. Вихованець Академії "Скали". У дитячо-юнацькій футбольній лізі виступав за команду "Скала" (Моршин). Грав за команду "Скала" (Стрий). За колектив з Львівської області на професійному рівні зіграв 86 матчів (4 голи).

Руслан Луцик - півзахисник. У дитячо-юнацькій футбольній лізі грав за ДЮСШ (Тернопіль). Виступав за ФК "Тернопіль", а також аматорські команди "ДСО-Поділля" (Тернопільський район), "Нива" (Теребовля), "Агрон ОТГ" (Великі Гаї). На професійному рівні провів 2 матчі, на аматорському - 84 матчі (19 голів).

Андрій Понєдєльнік – нападник. У дитячо-юнацькій футбольній грав за колектив "БЛІСП – КДЮСШ" (Березне). Виступав за команди "Случ" (Березне, аматори), "Буревісник" (Кременець, аматори), "Нива" (Тернопіль), "Кременець-Академія" (чемпіонат України серед студентів), "Кристал" (Чортків, аматори). На професійному рівні зіграв 17 матчів (2 голи), на аматорському – 56 ігор (7 голів).