Товариський матч. "Зоря" - "Кальмар" (Швеція) 0 : 1

Весь перший тайм пройшов в досить вузький, позиційній боротьбі, повідомляє прес-служба луганчан. На відміну від попередніх зустрічей, де були не тільки моменти, але і голи, сьогодні небезпеки, як у одних, так і біля інших воріт практично не було.

Перший по-справжньому небезпечний момент створила наша команда на 35-й хвилині. Олександр Карван подав у штрафну, звідки класно головою пробивав Артем Громов - м'яч потрапив у штангу! Більше небезпечних моментів у перші 45 хвилин не було.

Друга половина зустрічі так само не відрізнялася великою кількістю небезпечних епізодів. На 67-й хвилині непоганий удар метрів з 17-ти завдавав Дмитро Хомченовський - прямо в руки голкіперу. Через хвилину після цього суперник вийшов вперед, вдало реалізувавши кутовий удар - 0 : 1.

Останні хвилини зустрічі "Зоря" провела попереду, а "Кальмар" захищався. На 89-й хвилині Владислав Кочергін міг відновити паритет, але з його ударом впорався воротар шведів. У підсумку мінімальна поразка "Зорі" - 0 : 1.

"Зоря" - "Кальмар" (Швеція) - 0 : 1

Гол: 68 (?)

"Зоря": Луїс Феліпе (Олег Чуваев, 46), Артем Громов, Віталій Вернидуб, Євген Чеберко, Ігор Чайковський (Максим Казаков, 68), Владислав Кочергін, Дмитро Литвин, Дмитро Хомченовський, Олександр Караваєв, Сілас (Леван Арвеладзе, 65) , Філіп Будковський (Гаетан Каукаї, 73).