Падение продолжается: молодежный состав «Черноморца» проиграл свой пятый матч подряд

"Дубль" "моряків" продовжує програвати як вдома, так і на виїзді.
Падіння триває: молодіжний склад «Чорноморця» програв свій п'ятий матч поспіль

У 11-му турі Молодіжного першості підопічні Альберта Ковальова в гостях зустрічалися з лідером турнірної таблиці - «Олександрією».

Відкривши рахунок вже на 10-й хвилині (відзначився Плохотнюк), одесити ще в першому таймі пропустили від вихованця «Чорноморця» Гранчара (27-я хвилина), а в другому отримали другий гол - 1: 2.

Могла «Олександрія» збільшувати перевагу, але на 63-й хвилині одеський воротар Дмитро Безрук відбив пенальті.

У підсумку - п'ята поспіль поразка «молодіжки» «моряків» і сьомий поспіль матч без перемог. На даний момент, «резервісти» «Чорноморця» займають в турнірній таблиці 10-е місце (з 12-ти).

Основні команди «Олександрії» і «Чорноморця» зіграють сьогодні о 17:00.