* команду "Кобра" (Острог) виключено з числа учасників чемпіонату рішенням комісії з проведення змагань ААФУ від 20.09.2018 р. Результати матчів за участю даної команди анульовані.

 

1 коло

 

1 тур

05.08.2018

 Рочин - Покуття  3 : 2

 Малинськ - Агрон  3 : 1

 Хмельницький - Тернопіль-ДЮСШ  1 : 1

 Кобра - ОДЕК  0 : 4

 Кристал - Карпати  0 : 2

 

2 тур

11.08.2018

 ОДЕК - СК Хмельницький  5 : 0

 Покуття - Кобра  6 : 0

12.08.2018

 Карпати - Малинськ  0 : 0

 Кристал - Тернопіль-ДЮСШ  4 : 2

 Ужгород - Рочин  1 : 2

 

3 тур

18.08.2018

 Хмельницький - Покуття  0 : 5

19.08.2018

 Кобра - Ужгород  0 : 0

 Кристал - ОДЕК  1 : 2

 Малинськ - Тернопіль-ДЮСШ  2 : 0

 Агрон - Карпати  1 : 1

 

4 тур

25.08.2018

 Покуття - Кристал  3 : 1

26.08.2018

 Агрон - Тернопіль-ДЮСШ  3 : 0

 Рочин - Кобра  4 : 0

 Ужгород - Хмельницький  3 : 0

11.11.2018

 ОДЕК - Малинськ  1 : 1

 

5 тур

01.09.2018

 Малинськ - Покуття  1 : 2

 Карпати - Тернопіль-ДЮСШ  3 : 1

02.09.2018

 Хмельницький - Рочин  0 : 6

 Кристал - Ужгород  0 : 1

 Агрон - ОДЕК  1 : 1

 

6 тур

08.09.2018

 Покуття - Агрон  4 : 0

 ОДЕК - Карпати  0 : 0

09.09.2018

 Ужгород - Малинськ  1 : 5

 Рочин - Кристал  3 : 0

 Кобра - Хмельницький  1 : 2

 

7 тур

16.09.2018

 Кристал - Кобра  6 : 0

 Малинськ - Рочин  3 : 0

 Агрон - Ужгород  2 : 1

 Карпати - Покуття  1 : 0

 ОДЕК - Тернопіль-ДЮСШ  4 : 1

 

8 тур

22.09.2018

 Покуття - Тернопіль-ДЮСШ  6 : 0

23.09.2018

 Ужгород - Карпати  0 : 4

 Рочин - Агрон  0 : 2

 Хмельницький - Кристал  0 : 1

 

9 тур

30.09.2018

 Малинськ - Хмельницький  6 : 2

 Карпати - Рочин  1 : 1

 Тернопіль-ДЮСШ - Ужгород  1 : 6

 ОДЕК - Покуття  2 : 0

 

10 тур

07.10.2018

 Ужгород - ОДЕК  0 : 4

 Рочин - Тернопіль-ДЮСШ  3 : 0

 Хмельницький - Агрон  0 : 3

 Кристал - Малинськ  1 : 1

 

11 тур

13.10.2018

 Покуття - Ужгород  2 : 0

14.10.2018

 Агрон - Кристал  3 : 0

 Карпати - Хмельницький  6 : 0

 ОДЕК - Рочин  1 : 1

 

2 коло

 

12 тур

20.10.2018

 Покуття - Рочин  1 : 0

21.10.2018

 Агрон - Малинськ  1 : 1

 Тернопіль-ДЮСШ - Хмельницький  5 : 0

 Карпати - Кристал  1 : 0

 

13 тур

28.10.2018

 Хмельницький - ОДЕК  1 : 7

 Малинськ - Карпати  2 : 0

 Тернопіль-ДЮСШ - Кристал  0 : 4

 Рочин - Ужгород  0 : 1

 

14 тур

03.11.2018

 Покуття - Хмельницький  7 : 0

04.11.2018

 ОДЕК - Кристал  1 : 0

 Тернопіль-ДЮСШ - Малинськ  0 : 2

 Карпати - Агрон  0 : 0