Груповий етап (19 березня - 2 квітня)

Група 1.

Велике Колодно - Вихопні - +:-, Горпин/Вирів - Колоденці - 1:1, Вихопні - Горпин/Вирів - 1:3, Колоденці - Велике Колодно - 0:2, Велике Колодно - Горпин/Вирів - 0:0, Колоденці - Вихопні - +:-.

Підсумкове турнірне становище

1. Велике Колодно                                        3          2          1          0          2:0             7

2. Горпин/Вирів                                              3          1          2          0          4:2             5

3. Колоденці                                                    3          1          1          1          1:3             4

4. Вихопні                                                         3          0          0          3          1:3             0

Група 2.

Новий Став - Жовтанці - 0:0, Стрептів - Новий Став - 2:2, Жовтанці - Стрептів - 1:0.

Підсумкове турнірне становище

1. Жовтанці                                                      2          1          1          0          1:0             4

2. Новий Став                                                   2          0          2          0          2:2             2

3. Стрептів                                                        2          0          1          1          2:3             1

Група 3.

Банюнин - Руда Сілецька - 1:0, Старий Добротвір - Зубів Міст - 0:2, Руда Сілецька - Старий Добротвір - 0:2, Зубів Міст - Банюнин - 1:1, Банюнин - Старий Добротвір - 1:0, Зубів Міст - Руда Сілецька - 3:1.

Підсумкове турнірне становище

1. Банюнин                                                       3          2          1          0          3:1             7

2. Старий Добротвір                                      3          2          0          1          4:1             6

3. Зубів Міст                                                     3          1          1          1          4:4             4

4. Руда Сілецька                                             3          0          0          3          1:6             0

Група 4.

«Кам’янка» (Кам’янка-Бузька) - Неслухів - 2:1, «Буг» (Кам’янка-Бузька) - Дідилів - 1:1, Неслухів - «Буг» (Кам’янка-Бузька) - 0:4, Дідилів - «Кам’янка» (Кам’янка-Бузька) - 5:1,  «Кам’янка» (Кам’янка-Бузька) - «Буг» (Кам’янка-Бузька) - 3:2, Дідилів - Неслухів  - 3:0.

Підсумкове турнірне становище

1. Дідилів                                                          3          2          1          0          9:2             7

2. «Кам’янка» (Кам. Бузька)                         3          2          0          1          6:6             6

3. «Буг» (Кам. Бузька)                                   3          1          1          1          7:4             4

4. Неслухів                                                       3          0          0          3          1:9             0

Група 5.

Ременів - Великосілки - 0:1, Батятичі - Кукезів - 3:0, Великосілки - Батятичі - 1:2, Кукезів - Ременів - 1:2, Ременів - Батятичі - 1:1, Кукезів - Великосілки - 1:3.

Підсумкове турнірне становище

1. Батятичі                                                        3          2          1          0          6:2             7

2. Великосілки                                                3          2          0          1          5:3             6

3. Ременів                                                        3          1          1          1          3:3             4

4. Кукезів                                                          3          0          0          3          2:8             0

1/4 фіналу (9 квітня)

Велике Колодно - Жовтанці - 0:6, «Кам’янка» (Кам’янка-Бузька) - Банюнин - 1:2, Великосілки - Старий Добротвір - 1:2, Дідилів - Батятичі - 1:0.

1/2 фіналу (23 квітня)

Жовтанці - Банюнин - 1:2, Старий Добротвір - Дідилів - -:+*.

*Гра зупинена арбітром на 17 хв. при рахунку 1:0. Згідно рішення КДК технічну перемогу присуджено команді Дідилів.

Фінал (30 квітня)

Банюнин - Дідилів - 0:0, за пенальті - 4:2.